Zachęcamy do wypożyczania książek Gai Kołodziej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Pogoda- Łukasiewicz
czwartek, 19 kwietnia 2018 09:04

Zachęcamy do wypożyczania książek Gai Kołodziej.
11 czerwca br., pisarka przyleci z Nowej Zelandii na spotkanie autorskie m.in. do biblioteki w Ostrówku-Kolonii.

W Polsce promować będzie swoja najnowszą powieść- "Złodziej stulecia".

Zapraszamy do lektury, książki dostępne w bibliotece w Ostrówku-Kolonii, Leszkowicach i Tarkawicy.

Gaja Kołodziej (1989) jest powieściopisarką, psychologiem i coachem.
Od 2012 roku jest członkiem Stowarzyszenia Pisarzy Polskich, gdzie w kadencji 2014-2017 pełniła funkcję Sekretarza Zarządu Głównego. Ponadto w latach 2015-2017 była członkiem Zarządu Fundacji Domu Literatury i Domów Pracy Twórczej.
W 2013 roku założyła Instytut Sztuki Literackiej (www.LiteraryArtInstitute.com), którego celem jestpromowanie czytelnictwa i wspieranie nowych talentów literackich. Organizuje konkursy literackie, uczy młodzież i dorosłych kreatywnego pisania, a pisarstwo stanowi esencję jej życia.
Do tej pory odbyła ponad 100 spotkań autorskich w całym kraju.
Gaja Kołodziej uzyskała dyplom magisterski z psychologii na Uniwersytecie Maastricht w Holandii. W roku akademickim 2016-17 uczestniczyła w podyplomowym kursie kreatywnego pisania w Instytucie Badań Literackich PAN, a obecnie przebywa w Nowej Zelandii, gdzie pisze swoją pierwszą powieść w języku angielskim w ramach studiów doktoranckich z kreatywnego pisania na Uniwersytecie Massey.
Oprócz pisania rozwija również inne pasje – podróżuje po świecie, trenuje Taekwondo oraz izraelski system walki Krav Maga, a także uczy się języka koreańskiego.

Poprawiony: czwartek, 19 kwietnia 2018 09:15

Sondy

Czy korzystasz z GCI?

14 Października 2019
Imieniny obchodzą:
Alan, Bernard,
Dominik,
Dzierżymir,
Fortunata, Kalikst,
Kaliksta
Do końca roku zostało 79 dni.

Biblioteka online